Tegoroczne wręczenie Certyfikatów Zdrowego i Racjonalnego Żywienia, Certyfikatów Promowania Aktywności Fizycznej oraz tzw. Złotych Certyfikatów, ze względów epidemiologicznych, odbyło się w nieco innej formie.

Wyróżnione placówki drogą pocztową otrzymały dyplomy, Certyfikaty oraz pakiety materiałów informacyjno-edukacyjnych. Do przesyłki został również dołączony List Gratulacyjny podpisany przez Dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia – Panią Joannę Nyczak oraz Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Kuźnia Zdrowych Nawyków – Panią Grażynę Karczewską.

W tym roku do programu „Promocja zdrowego żywienia i aktywności fizycznej” dołączyły aż 23 nowe placówki. Zostało przyznanych 18 nowych Certyfikatów Zdrowego i Racjonalnego Żywienia oraz 5 Certyfikatów Promowania Aktywności Fizycznej.

Wyróżnienia w postaci Złotego Certyfikatu Zdrowego i Racjonalnego Żywienia otrzymało 7 stołówek szkolnych oraz przedszkolnych. Tzw. Złote Certyfikaty są przyznawane placówkom opiekuńczym i edukacyjnym, które posiadają certyfikat dla stołówki przez minimum 4 lata, a także wyróżniają się wzorowym przebiegiem wizytacji i procesów re-certyfikacji oraz podejściem do jakości stosowanych produktów i dbałości o proces żywienia. Certyfikat ten przyznawany jest na okres 5 lat.

W tegorocznej edycji do grona certyfikowanych placówek w kategorii Stołówka z Certyfikatem Zdrowego i Racjonalnego Żywienia dołączyli:

Lista placówek, które w tym roku uzyskały Certyfikat Zdrowego i Racjonalnego Żywienia dla sklepiku szkolnego:

Lista placówek, które w tym roku uzyskały Certyfikat Promowania Aktywności Fizycznej:

Lista placówek, które w tym roku uzyskały Złoty Certyfikat Zdrowego i Racjonalnego Żywienia:

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *