Już niedługo ruszy nabór do kolejnej edycji projektu pn. „Promowanie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży placówkach opiekuńczych i edukacyjnych Wrocławia”, którego celem jest zapobieganie nadwadze i otyłości u dzieci i młodzieży poprzez promowanie racjonalnego żywienia i aktywności fizycznej.

Zapraszamy wrocławskie placówki edukacyjne z każdego poziomu edukacji do ubiegania się o przyznanie certyfikatu zdrowego żywienia dla stołówki, certyfikatu zdrowego żywienia dla sklepiku szkolnego, certyfikatu promowania aktywności fizycznej oraz – pilotażowo – do uzyskania Certyfikatu z zakresu niemarnowania żywności oraz działań proekologicznych – Zielony certyfikat. 

W zakładce “Co robimy —> Certyfikacja”” znajdą Państwo wszelkie informacje, w tym m.in. Regulaminy przyznawania certyfikatów oraz formularze zgłoszeniowe do poszczególnych certyfikacji.

Przez cały okres realizacji projektu do Państwa dyspozycji pozostają:

Aleksandra Zarańska – Koordynator projektu, mail: a.zaranska@kzn.org.pl

Grażyna Karczewska – Doradca ds. żywienia, mail: g.karczewska@kzn.org.pl

Małgorzata Krajewska – Koordynator procesu certyfikacji z zakresu promowania aktywności fizycznej, mail: m.krajewska@kzn.org.pl

Karolina Bielak – Koordynator procesu certyfikacji z zakresu niemarnowania żywienia, mail: k.bielak@kzn.org.pl

Projekt współfinansowany przez Gminę Wrocław.