Blog

“Żywność ekologiczna, z certyfikatem, BIO... - czym jest i czy warto po nią sięgać?” - pod tym tytułem kryje się najnowsze szkolenie, na które zapraszamy serdecznie wszystkich przedstawicieli wrocławskich placówek oświatowych i edukacyjnych.

Serdecznie zapraszamy ponownie intendentów i szefów kuchni na bezpłatne szkolenie zatytułowane: „Jak "ugryźć" zmiany w żywieniu we wrocławskich placówkach oświatowych?”. Szkolenie to, ze względu na duże zainteresowanie, zostanie powtórzone i przeprowadzone po raz drugi. Tematyka spotkania będzie analogiczna jak podczas szkolenia, które odbyło się w listopadzie 2022 r.

Już niedługo ruszy nabór do kolejnej edycji projektu pn. „Promowanie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży placówkach opiekuńczych i edukacyjnych Wrocławia”, którego celem jest zapobieganie nadwadze i otyłości u dzieci i młodzieży poprzez promowanie racjonalnego żywienia i aktywności fizycznej.

Serdecznie zapraszamy intendentów i szefów kuchni na bezpłatne szkolenie zatytułowane: „Jak "ugryźć" zmiany w żywieniu we wrocławskich placówkach oświatowych?”