Certyfikacja

W chwili obecnej nasze działania skupiają się na prowadzeniu programu miejskiego
pn. “Promowanie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży placówkach opiekuńczych i edukacyjnych Wrocławia”. Program ten jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław. 

Obejmuje on działania zarówno edukacyjne, jak i doradcze. Dbamy o podnoszenie jakości żywienia w placówkach oświatowych z każdego poziomu edukacji, a także o rozwijanie oraz promowanie aktywnego spędzania czasu. 

Przyznajemy Certyfikaty tym placówkom, które spełnią określone kryteria, ustalone wspólnie z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Certyfikacja z zakresu zdrowego żywienia

Czy wrocławskie placówki edukacyjne dbają o zdrowe i smaczne żywienie dzieci? Te, które przywiązują
do tej kwestii szczególną wagę, mogą się ubiegać się o przyznanie Certyfikatu w ramach programu miejskiego pt. „Promowanie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży placówkach opiekuńczych i edukacyjnych Wrocławia”.

Certyfikacja z zakresu promowania aktywności fizycznej

Czy Twoja placówka edukacyjna przywiązuje szczególną uwagę do promocji aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i rodziców? Pokaż wszystkim, że dbasz o zdrowie i weź udział w programie miejskim pt. „Promowanie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży placówkach opiekuńczych i edukacyjnych Wrocławia”.

Certyfikacja w zakresie niemarnowania żywności i działań proekologicznych. Zielony Certyfikat

Weź udział w certyfikacji w zakresie niemarnowania żywności i działań proekologicznych realizowanej w ramach programu miejskiego pt. „Promowanie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży placówkach opiekuńczych i edukacyjnych Wrocławia”.